PVDF pārklājums A / B ugunsdrošs tērauda kompozītu panelis

Ugunsdrošs tērauda kompozītu panelis ir barības augšējā/apakšējā slāņa tērauda plāksnes ar neorganiskie kombinētie liesmas slāpētājas ugunsdrošā kodols,
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

PVDF pārklājums A / B ugunsdrošs tērauda kompozītu panelis

Ugunsdrošs tērauda kompozītu panelis ir barības augšējā/apakšējā slāņa tērauda plāksnes ar neorganiskie kombinētie liesmas slāpētājas ugunsdrošā kodols, pēc pārsvarā polimēru plēves, double sided painting un atpakaļ lapā maisījumiem. Tas plaši lietots celtniecības priekškara gaida augstu ugunsdrošā prasībām. Tas ir trešās paaudzes, lai aizstātu importēto produktu aizkaru tērauda sienu kompozītu paneli un interjera dekorēšana tērauda kompozītu panelis. Ugunsdrošs tērauda kompozītu panelis ir ne tikai visas ugunsdrošā parasto tērauda kompozītu paneļa, bet arī izcilas priekšrocības. Tas ir atbilda GB8624 B1 un A2 ugunsdroši standarts, LSOH, halogēna bezmaksas, nav indīgas gāzes, grūts galveno slāni, viegli apstrādes un instalācijas.

 

◎ Iezīme:

① Ievērojams ugunsdrošā veiktspēju
Ar augstas veiktspējas LSZH kodols, 4mm ĀKK var atļauties 2O 3Omins zem 1200 15OO grādu liesmai pozitīvo ietekmi. Saskaņā ar GB8624-2OO6 "būvmateriālu sadedzināšanas darbības klasifikācijas metode", tas ir B1 līmeņa liesmas slāpētājas materiālus un iegūt caur NFTC sertifikācijas.

Super Weather spēju

PVDF pārklājums priekšrocības kā izturību pret koroziju, traipu pretestību un laika spējām, neatkarīgi no tā, cik karsta saule vai sasaldējot blizzard, mūsu ugunsdrošā ĀKK ir bojāti tā sākotnējo perfektu izskatu.

Super pīlings spēks

Ar augstas veiktspējas liesmas slāpētājas kodols, galveno tehnisko indekss mizas stiprums ir lielāks par-ugunsdrošs panelis par 10 % vairāk, tas ir mizoti 2O cikli ar temperatūru no 40° C līdz 80 ° un bez spēka izmaiņas.

vienādu pārklājumu, krāsu šķirnes:

Pārklājuma ievēro sasiet metāli arī pēc konversijas pārklājumu un alumīnija foliju. Vienotāku un krāsains, vairāk atlasāmas un personlized

Augstas stiprības

Ar spēcīgu triecienizturība, augsta stingrība augstākās kvalitātes krāsu kompozītu tērauda panelim ir jebkādu kaitējumu, vējains un smilšainas jomā.

 Vieglu apkopi

Viegli tīrīt, pat dažas smagāks piesārņojumu teritorijās, ugunsdrošs tērauda kompozītu panelis var denned ar neitrālu tīrītājs tikai. Paturiet to jaunu pēc katra tīrīt.

 

◎ Pieteikumu diapazons:

Ugunsdrošs ĀKK ir ideāls materiāls plaši izmanto iekšējās un ārējās aizkaru sienu apdare, piemēram, izstāžu zāles, liels uzņemšanas telpām.

veikalos, biroju ēkām, hanks, viesnīcas, jauniešu viesnīcas un dzīvokļi; Tas tiek izmantots rotā interjera sienām, griestiem, vannas istabas, virtuves, balkoni, stendiem, tuneļi, metro wails, telefona kabīne, jahtas un cita rūpnieciska izmantošana.


Izmeklēšana