Alumīnija, plastmasas paneļa virsmas apdares efektu klasificēt atbilstoši

- Sep 08, 2017-

. Pārklājums dekoratīvās alumīnija plastmasas valdes

Dažādas dekoratīvie pārklājumi ir pārklātas alumīnija plāksnes virsmas. Visbiežāk izmanto fluora oglekļa, poliestera, akrila pārklājums, galvenokārt, ietverot metāla krāsu, plain, pearlescent krāsu, dienasgaismas krāsu un citās krāsās, ar dekoratīvu nozīmi, ir lielākā daļa kopējā tirgū šķirnes.

B. Oxidized krāsošana alumīnija plastmasas plāksnes

Anodic oksidācijas laika attieksmi pret alumīnija sakausējuma paneļi ar rozi, bronzas un citas unikālas krāsas izmantošana spēlēt īpašu dekoratīvu efektu.

C. Foil dekoratīvie kompozītu Board

T.i., krāsu filmu, saskaņā ar izvirzītajiem procesu nosacījumi atkarībā no līmpapīra lomu, lai krāsu filmu līmi pārklāts apakšā alumīnija plāksnes vai tieši piestiprināta nosmelt ārstēti alumīnija plāksnes. Galvenajām šķirnēm ir paugura modeli, koksnes graudu Padome un tā tālāk.

D. krāsu drukāšanas alumīnija plastmasas plāksnes

būs dažādi modeļi ar pieredzējušiem datoru salikums drukas tehnoloģija, krāsu drukāšanas tinte uz termopārnešanas papīra drukāt uz dažādu dabas modeļus, un tad caur siltuma pārsūtīšanas tehnoloģiju netieši alumīnija plastmasas plate kopiju dažādas dabas imitācijas modeļus. Var izpildīt dizainera radošumu un personalizētu īpašnieka izvēle.

E. matēta alumīnija plastmasas plāksnes

Virsmas ar izmantošanu stieples zīmēšanas attieksmi pret alumīnija sakausējuma paneļi, kopējā zelta stiepļu zīmēšanas un sudraba stieples zīmēšanas produktiem, dodot cilvēkiem dažādu vizuālo baudījumu.

F. Mirror plastmasas alumīnija panelis

Alumīnija sakausējuma paneļa virsmas ir pulētas un apstrādāta kā spogulis.