Uzstādīšanas rokasgrāmata

20150207034939_28657(001).jpg

1、Alumīnija kompozītu paneļa savienojumu melthods parasti lieto

Alumīnija kompozītu paneli var izmantot metāla un plastmasas apstrādes metodes parasti izmanto, lai izveidot savienojumu savienojums pēc ieviesa vairākas parasti izmanto savienojuma režīms:

(1 kniežu savienojumi
Kompozīta panelis var tikt savienoti starp izmantošanu piemērotas alumīnija alumīnija kniedes plāksnes vai plākšņu un citu materiālu pieteikumu ārpus telpām vai vietām ar augstu mitruma līmeni, kniedes izmantot nerūsējošā tērauda kodols tu jāizvairās no korozijas iedarbību alumīnija, plastmasas plāksnes, ja galdautu izmantot Core kniežu, kniežu kodols ir pievienots atsaukt pēc tam, kad Countersunk galvas kniedes izmanto vienīgi iekštelpu pieteikumus.

(2) ar vītņotiem stiprinājums
Ir ārējās un iekšējās ar diviem
a.Parts noteikšanas āra
Ja āra lietošanai, vītņotas stiprinājums, jāapsver alumīnija kompozītu paneļa termiskās izplešanās koeficients, lai izvairītos no alumīnija plāksnes deformācijas dēļ siltuma un saspieda deformācijas, atverot alumīnija kompozītu panelis iepriekš nepieciešams lielāks lai apmierinātu ekspansijas skrūves diametru.

Nerūsējošā tērauda skrūves ar blīvi izmantošanu var izvairīties no alumīnija plāksnes ar ekstrūzijas deformācijas, pārbaudīt iegūta funkciju product. Izvēlēties piemērotu strukturālo materiālu skrūvju stiprinājuma skrūves, vajadzētu izmantot griezes uzgriežņu atslēgu vai skrūvgriezi, nodrošinātu mazgātājs efektīvi blīvējuma caurums, bet nav pârâk cieða alumīnija kompozītu paneļa virsmā atstāt pēdas.

Būvniecības un dažreiz nepieciešams izmantot bit drillng vai korpusa deformāciju alumīnija vai apakšējās struktūras fiksēts centrs, urbšanai, caurumu un kniežu sasniegšanai. Ir nepieciešams pievērst uzmanību ir nodrošināt aizsargplēvi, pirms stiprinājuma skrūves izņemšanu.

b.Parts noteikšanas interjers

Skrūve iekštelpu pieteikumu savienojumu noteikšanai var izmantot dažādas galvas formas tērauda vai koka. Šīs skrūves parasti nav atļauts alumīnija kompozītu paneļa termiskās izplešanās pārvietojumu.

Countersunk gremdgalvas skrūves karpu izmantot parasto countersunk caurums metodi var izmantot, nosakot kompozītu alumīnija paneli, vai tieši uz alumīnija paneli, spiežot plate, tas paneļi lielāki par cauruma diametrs skrūvi stienis.

(3) plastmasas metināšanas (tikai PE serdes materiāls)
Izmantojot karstu gaisu, metināšanu, savienojumu var lietot alumīnija kompozītu starp plastmasas starp izmantošanu elektriskās apkures lielgabals ar gaisu silda kušanas alumīnija izsalcis polietilēna pamata materiāla slāni un polietilēna plastmasas metināšanas stieņi, pēc atdzesēšanas savienojumu metināšanas kvalitāte ir iegūta saskaņā ar labu stāvokli:

Sagatavot labu plate robežas interfeiss;

B tīru karstu gaisu;

Metināšanas temperatūra pareizi;

D tiesības kontakta spiedienu;

E metināšanas ātrumu.

(4) obligāciju
Metāla līmi / vispārīgi savienošana, izmantojot adhezīvu izmantošanu. Iekštelpu reklāmas dēļa, stends izkārtojumu kopējā metāla vai kopējā līmes ir piemērota TPR kompozītu plate galvojumu, dubultā novietotās lentes piemērots augstas stiprības nav nepieciešamā saikne. Vajadzību pēc augsta galvojumu spēku godu, mēs iesakām izmantot atsevišķas sastāvdaļas līmi.

PLANKUMAINAIS BOND

Ir nepieciešams pievērst uzmanību ir, ja to izmanto ārpus telpām, kad līmi spēju izturēt statisko spēku ģenerālis.

Kad brīvajās alumīnija paneli un citus materiālus, iespējams obligāciju kļūmes dēļ termiskās izplešanās koeficientus no dažādiem materiāliem.

(5) kartes savienotājs savienojumam
Usualry var arī izmantot, lai izveidotu savienojumu fiksētu kombināciju nostiprināšanās, alumīnija kompozītu paneli, alumīnija statīvu var šķist vai ir izgatavota no plastmasas materiāla un kļūt parasti sastāv no divām daļām un sastāv no skrūvju savienojumu.


2、GB/T 17748-2008 alumīnija kompozītu paneļa lietojumprogrammas palīdzēs

1. rievām
Alumīnija kompozītu paneļa pārsegu būvniecības, būtu rievām apakšmalu apakšmalu atbilstoši prasībām, vispār var atvērt slots, U slot tips V, vairākas tipiskas gareniem režīms ir showrn c. 1. attēlā. Vajadzētu izmantot alumīnija plāksne īpašs slotting mašīnu, nodrošinātu gareniem dziļums nav ievainots alumīnija pretstats un atstāt plastmasas slāņa biezums 0,3 mm. Slotā, var saskaņā ar kopīga rib stiegrojumu jālieto saistītus pasākumus, piemēram

2. asaru filmu
Alumīnija kompozītu panelis pēc instalēšanas nekavējoties vajadzētu būt norāva aizsargplēvi, aizsargplēvi, lai samazinātu iespējamību, ko izraisa novecošanās dēļ asaru filmu grūti, nopietni atlikušo līmi vai nopietnu alumīnija virsmas piesārņojumu utt.

3. virsmas plēvīte aizsardzību
Jāizvairās no krāsu plēves virsmas bojājumus
4. uzstādīšanas virzienu
Jo kompozītu panel film parasti izmanto ražošanā veltņu pārklāšanas process alumīnija virsmas pārklājuma krāsa var būt noteiktā virzienā (īpaši metāla krāsā), skatoties no atšķirīga skatpunkta, alumīnija, plastmasas plāksnes maņu krāsu var būt dažas atšķirības, lai izvairītos no šāda veida atšķirību, alumīnija, plastmasas plāksnes ir jāuzstāda saskaņā ar vienu un to pašu ražošanas virzienu.

5. tīrīšanas, apkopes
Alumīnija kompozītu paneļa vismaz vienu gadu jābūt tīrīšanas uzturēšana, virsmas plankumus un kaitīgas vielas, lai saglabātu tīru, virsmas nodrošina produkta normālo ekspluatācijas. Būtu elastīgi tīrīšanas līdzeklis ar neitrālu tīrīšanas, uzkopšanas jāapsver pirms tīrīšanas aģents alumīnija plāksnes, kas pārklāta ar neliecina par nelabvēlīgu iedarbību

6. uzglabāšanas nosacījumi
Alumīnija kompozītu paneļa būtu jāglabā sausā, vēsā, ventilējami gluda, uzglabāšanas problēmas nedrīkst būt lielāks par 70 ° c.

7. flanging un noliekdamies
Alumīnija kompozītu paneļa slot flanging pieteikumiem jāņem vērā iepriekš labi locīšanas procedūru, nav jāatkārto par nepieciešamību nav tieši rievām locīšana; pieliecās alumīnija plāksnes apprications, minimālā lieces rādiuss nedrīkst būt mazāks par 30cm.

8. atbalsta izolācijas materiālu
Blīvējuma materiālu alumīnija plastmasas valde būtu laba izturība pret atmosfēras iedarbību un laba saderība ar alumīnija plāksnes. Blīvēšanas materiāli arī būtu jāatbilst attiecīgajām valsts vai nozares standartiem. Sakarā ar sliktu izolācijas materiāls ir viegli piesārņot pat korozijas alumīnija kompozītu paneli, lai pārbaude tika veikta pirms visām

blīvēšanas materiāli un alumīnija plāksnes saderība ir nepieciešams.

9. projektēšanas un uzstādīšanas

Alumīnija kompozītu paneļa instalāciju dizaina vajadzētu īstenot attiecīgās specifikācijas instalāciju dizaina un pilnībā jāapsver termiskās izplešanās un kontrakcijas var, lai izvairītos no inženierijas un virsmas raupjuma atstāt sliktas sekas.

10. Transports
Alumīnija kompozītu pannel nodošanu un transportēšanas procesā būtu grēdas kārtīgi, gluda, stabils, Izvairieties pārvietot, velkot, saskrāpēt virsmu, collisionn un vietējo blusas.


3、Method
1、The līmējoša tiešās būvniecības metode
A、a bāzes plates un alumīnija plastmasas kompozīta panelis (saplāksni vai plakano sienu virsmas pārklājums līmlenti ar līmi spēks), nedaudz sauss, ar spieķi rokā (saskaņā ar temperatūru apmēram 10 minūtes), alumīnija-plastmasas kompozīta valde ir ielīmēts uz saplāksnis, rokas spiediens, aplaudēt līdz alumīnija plastmasas kompozīta valde pilnībā iestrēdzis saplākšņa pārbaudei. Nedrīkst izmantot dzelzs vai klauvējiens ielāpu rīku virsma viegli cieta būtiskus zaudējumus

B、Joint rezervēti 5-10mm vīli, apdares kopīga hermētiķu piepildīta vai.

adhensive 2、Double novietotās lentes un adhensive un lietojuma
izmantojot divpusēju līmjoslu (pēc augstuma, alumīnija-plastmasas kompozīta plāksnes izmērs un gultņu noslodzes, zemu porainā materiāla poliuretāna vai polietilēna abpusējo lentu atlase) lauka formas finiera ielīmēšanas apgabala 3O %, pārējie 7O % stick daļa tiks līmi pārklāts Yutian formas telpa, tad alumīnija-plastmasas kompozīta valde tiek ielīmēts augšējā, ar pilnīgi iestrēdzis uz rokas aplaudēt.

3、Curtain sienas sausas karājas būvniecības metode
Alumīnija kompozītu paneļa aizkaru sienas struktūras veidā var iedalīt vienības aizkaru sienas alumīnija plāksnes aizkaru sienu un komponenta tipa alumīnija plāksnes aizkaru sienas divos veidos.

A、 vienību tipa aizkaru sienas ir paneļu un metāla rāmi (sijas, kolonnas) sakopotiem fabrikas vienības aizkaru sienas, aizkaru sienas vienību formā, kas pilnībā atbalsta rāmja aizkaru sienas instalācijas vietā.

B、Component tipa aizkaru mūra atbalsta rāmja aizkaru sienu kolonnas, rāmju un alumīnija plāksnes secīgi instalētas vietnē.


4、The ēka nenesošo sienu 

Veido atbalsta sistēmas struktūru un paneli, var pretī tonnu galvenās struktūras dažu pārvietošanās spējas, nedala Virsbūves konstrukcija ar ēkas korpusa struktūru vai dekoratīvu struktūras sekas.

Ķīļa montāžas shēma:

5、Aluminum kompozītu paneļa klasifikācijas aizkaru sienu sistēmas
Alumīnija kompozītu paneļa aizkaru sienas papildus apdare, bet arī daudz funkciju, piemēram, ēku ārsienu aizsardzības loma struktūru, skaņas izolācija, siltuma izolācija, mitruma necaurlaidīgs, mantot vēju, lai sasniegtu šos funkcijas, būtu jānodrošina no tehnoloģiju, no priekškara sienas sistēmas tehnoloģijas aspekta galvenokārt sadalīta slēgtas un atvērtas divas aizkaru sienas sistēma.

1, slēgta tipa aizkaru sienas ir panelis locītavas ar līmlenti, aizzīmogo. Konkrētas metodes blīvējuma šuvēm var iedalīt slapjš un sausas slēgtas slēgts. Slapjš un noslēdz ar izturīgu hermētiķu; sauss un noslēgtos ar ekstrūzijas Cilnis līmi.

2, atvērt aizkaru sienu sistēma ir minēta starp priekškara sienas iekšpusē un ārpusē ir atvērta, savienojums. Lai sasniegtu efektu siltuma izolācija, skaņas izolācija, kā ūdensizturīgs par funkciju aizkaru sienas celtniecība, tās interjers ir noslēgts, jeb aiz priekškara sienas.

Atvērt aizkaru sienu sistēmas tehnoloģiju un tradicionālās pilnīgi aizvērtu aizkaru sienas struktūra ir daudz unikālu priekšrocību salīdzinājumā ar šādu

1 metāla dekoratīvie slānī aiz dēļ uzturēt gaisa cirkulāciju, uz ilgu laiku, tāpēc siltuma veiktspēja ir laba, var lielā mērā samazināt kaitējumu izraisījusi temperatūra, piemēram, samazināt siltuma vadīšanas, ēkas ēkas struktūrā plaisas

2. uzturēt veļas sienu iekštelpu gaisa mitrums var ļoti ātri, ātri var nosusināt jauna siena

3. apvienojot un sienu izolācijas materiāls var ievērojami samazināt āra troksnis ietekmē. LAI uzlabotu iekštelpu dzīves komfortu.

4. vēja spiediena intensitātes ietekmi uz ēkas ārējās sienas iepriekš tiks samazināts sakarā ar atvērt aizkaru sienas struktūra, tāpēc liela izmēra režģa plāksnes var samazināt vai ne aiz ribas

5 aizkaru sienas rāmja struktūra var samazināt skaitu un fiksēto punktu summu