A / B Ugunsdrošs titāna cinka kompozītmateriāls

A / B Ugunsdrošs titāna cinka kompozītmateriāls

Ugunsdrošs titāna cinks, kompozītmateriāls, aizkaru sienas, titāna cinka kompozītpanelis, mūsu jaunizveidotais sakausējumu kompozītmateriāls, ko izmanto aizkaru sienās. Tas ir papildināts ar titāna cinka sakausējumiem un ugunsdrošiem minerālmateriāliem. Titāna-cinka sakausējums ir grūtāks un izturīgāks par parasto cinku. Tas ir ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Ugunsdrošs titāna cinka kompozītmateriāls

Titāna cinka kompozītmateriālu panelis mūsu nesen izveidotais sakausējuma kompozītmateriāls panelis, ko izmanto aizkaru sienās. Tas ir papildināts ar titāna cinka sakausējumiem un ugunsdrošiem minerālmateriāliem. Titāna-cinka sakausējums ir grūtāks un izturīgāks par parasto cinku. Tajā ir nemainīgas tehniskās apkopes īpašības un tā atbilst ēetā standarta prasībām un mūsdienu aizkaru sienu faktiskajam pieprasījumam.

Kāpēc izvēlēties titāna-cinka paneli?

1.Eternal materiāli

Cinks ir mūžīgs materiāls, un tas pilnībā parāda gan mūsdienu tehnikas izskatu, gan klasisko skaistumu.

2. Paredzētais dzīve

Cinka kalpošanas laiks sasniedz 80-100 gadus normālā vidē un saprātīgā uzstādīšanā. Ir maz materiālu, kas līdzinās gaidāmajam cinkam visā pasaulē.

3.Self-dzīšana

Tas var sevi izdziedēt, saskrāpēts vai redzams tā transportēšanā un uzstādīšanā vai tā laikā.

4.Easy uzturēšana

Tas gandrīz nav nepieciešams tīrīt visā tā dzīves laikā.

5 Saderība

Cinka panelis var būt saderīgs ar daudziem citiem materiāliem, piemēram, alumīnija, nerūsējošā tērauda, ​​stikla, akmens utt.

6 Dabīgais materiāls

Cinks ir cilvēka dzīvnieku un augu bioelements. Lietus ūdens cinks no cinka aizkaru sienas atbilst dzeramā ūdens sistēmai. Tas var plūst dīķī, upē un dārzā bez piesārņojuma.


Izmeklēšana