FEVE Apvalks A / B Ugunsdrošs alumīnija kompozītmateriālu aizkaru sienas

FEVE pārklājums Ugunsdrošs aizkaru sienas Ugunsdrošs ACP ir alumīnija plākšņu augšējā / apakšējā slāņa savienojums ar neorganisku kompozītu liesmas slāpējošu ugunsdrošu serdi, pēc polimēru plēves salikšanas, divpusējas krāsošanas un aizmugures loksnes maisīšanas. Tas ir plaši pielietots ēkas aizkaru ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

FEVE pārklājums Ugunsdrošs aizkaru sienas

Ugunsdrošs ACP ir alumīnija plākšņu augšējā / apakšējā slāņa salikums ar neorganisku kompozītu liesmas slāpējošu ugunsdrošu serdi, pēc polimēru plēves salikšanas, divpusējas krāsošanas un aizmugures loksnes maisīšanas. Tas tiek plaši pielietots, lai izveidotu aizkaru, kam ir augstas ugunsdrošas prasības. Tā ir trešā paaudze, lai aizstātu importētos produktus aizkaru sienas ĀKK un iekšējās apdares ĀKK. Ugunsdrošā ACP ir ne tikai visas priekšrocības, ko piedāvā normāls ĀKK, bet arī lieliski ugunsdroši. Tas atbilst GB8624 B1 un A2 ugunsdrošajam standartam, LSOH, bez halogēniem, nav indīgu gāzu, cieta pamatvirsma, viegli apstrādājama un uzstādīta.

◎ iezīme:

① izcils ugunsdrošs sniegums
Ar augstas izšķirtspējas LSZH kodolu, 4mm ACP var atļauties 20-30min pēc pozitīvas 1200-1500 grādu liesmas ietekmes. Saskaņā ar GB8624-2006 "Būvmateriālu sadedzināšanas rādītāju klasifikācijas metode", tas ir B1 līmeņa liesmas slāpēšanas materiāli un tiek iegūti ar NFTC sertifikātu.

Super Laika spējas

PVDF pārklājuma priekšrocība, tā kā izturība pret koroziju, izturība pret traipiem un laika apstākļi, neatkarīgi no tā, cik karstā saule vai saldētava, mūsu ugunsdrošais ACP ir nekaitīgs sākotnējā perfektā izskata veidā.

Super pīlinga stiprums

Ar augstas efektivitātes liesmas slāpētāju kodolu galvenais tehniskais indekss, mizas izturība ir par 10% lielāka nekā bez ugunsdroša paneļa. Tas ir mizoti 2O cikli ar temperatūru no 40 ° C līdz 80 ° un bez izturības izmaiņām.

vienmērīgs pārklājums, krāsu dažādība:

Pārklājums ir saistīts ar metālu piestiprināšanu pēc pārveidošanas pārklājuma un alumīnija folijas. Vienveidīgāka un krāsaināka, vairāk izvēlēta un personalizēta

Augsta izturība

Ar spēcīgu triecienizturību, augstas stiprības augstākās kvalitātes krāsu, ACP ir bojājumi vējainā un smilšainā zonā.

  Viegla apkope

Viegli tīrāms. Pat dažās smagākās piesārņošanas vietās ugunsizturīgo ACP var notīrīt tikai ar neitrālu tīrītāju. Saglabājiet to pēc katras tīrīšanas.

◎ piemērošanas diapazons:

Ugunsdrošs ACP ir ideāls materiāls, ko plaši izmanto iekštelpu un ārējo aizkaru sienu apdarē, piemēram, izstāžu zālēs, lielās uzņemšanas telpās.

veikali, biroju ēkas, ēkas, viesnīcas, hosteļi un dzīvokļi; To izmanto, lai dekorētu iekštelpu sienas, griestus, vannas istabas, virtuves, balkonus,

stendi, tuneļi, metro vilni, telefonu kabīne, jahtu piestātne un cita rūpnieciska izmantošana.Izmeklēšana