PE pārklājums A / B Ugunsdrošs alumīnija kompozītmateriāls

PE pārklājums Ugunsdrošs aizkaru sienas Ugunsdrošs ACP ir alumīnija plākšņu augšējā / apakšējā slāņa savienojums ar neorganisku kompozītu liesmas slāpējošu ugunsdrošu serdi, pēc polimēru plēves salikšanas, divpusējas krāsošanas un aizmugures loksnes maisījuma. Tas ir plaši pielietots ēkas aizkaru gaida ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

PE pārklājums Ugunsdrošs aizkaru sienas

Ugunsdrošs ACP ir alumīnija plākšņu augšējā / apakšējā slāņa salikums ar neorganisku kompozītu liesmas slāpējošu ugunsdrošu serdi, pēc polimēru plēves salikšanas, divpusējas krāsošanas un aizmugures loksnes maisīšanas. Tas tiek plaši pielietots, lai izveidotu aizkaru, kam ir augstas ugunsdrošas prasības. Tā ir trešā paaudze, lai aizstātu importētos produktus aizkaru sienas ĀKK un iekšējās apdares ĀKK. Ugunsdrošā ACP ir ne tikai visas priekšrocības, ko piedāvā normāls ĀKK, bet arī lieliski ugunsdroši. Tas atbilst GB8624 B1 un A2 ugunsdrošajam standartam, LSOH, bez halogēniem, nav indīgu gāzu, cieta pamatvirsma, viegli apstrādājama un uzstādīta.

◎ iezīme:

① izcils ugunsdrošs sniegums

Ar augstas veiktspējas LSZH kodolu, 4 mm ACP var atļauties 2O-3Omins zem 1200-15OO pakāpes liesmas pozitīvas ietekmes. Saskaņā ar GB8624-2OO6 "šķirošanas metodes celtniecības materiālu degšanas veiktspēju", tas ir B1 līmeņa liesmas slāpēšanas materiāls un tiek iegūts NFTC sertifikāts.

② Super Laika spējas

PVDF pārklājuma priekšrocība, tā kā izturība pret koroziju, izturība pret traipiem un laika apstākļi, neatkarīgi no tā, cik karstā saule vai saldētava, mūsu ugunsdrošais ACP ir nekaitīgs sākotnējā perfektā izskata veidā.

③ Super pīlinga stiprums

Ar augstas efektivitātes liesmas slāpētāju kodolu galvenais tehniskais indekss, mizas izturība ir par 10% lielāka nekā bez ugunsdroša paneļa. Tas ir mizoti 2O cikli ar temperatūru no 40 ° C līdz 80 ° un bez izturības izmaiņām.

④vienkāršs pārklājums, krāsu šķirne:

Pārklājums ir saistīts ar metālu piestiprināšanu pēc pārveidošanas pārklājuma un alumīnija folijas. Vienveidīgāka un krāsaināka, vairāk izvēlēta un personalizēta

⑤ Augsta izturība

Ar spēcīgu triecienizturību, augstas stiprības augstākās kvalitātes krāsu, ACP ir bojājumi vējainā un smilšainā zonā.

⑥ Vienkārša apkope

Viegli tīrāms. Pat dažās smagākās piesārņošanas vietās ugunsizturīgo ACP var notīrīt tikai ar neitrālu tīrītāju. Saglabājiet to pēc katras tīrīšanas.

◎ piemērošanas diapazons:

Ugunsdrošs ACP ir ideāls materiāls, ko plaši izmanto iekštelpu un ārējo aizkaru sienu apdarē, piemēram, izstāžu zālēs, lielās uzņemšanas telpās.

veikali, biroju ēkas, ēkas, viesnīcas, hosteļi un dzīvokļi; To izmanto, lai dekorētu iekštelpu sienas, griestus, vannas istabas, virtuves, balkonus,

stendi, tuneļi, metro vilni, telefonu kabīne, jahtu piestātne un cita rūpnieciska izmantošana.
Izmeklēšana