Super biezums un platums titāna cinks kompozītu panelis

Super biezums un platums titāna cinks kompozītu panelis

Titāna cinks kompozītu panelis mūsu jaunizveidoto sakausējuma kompozītu panelis izmanto aizkaru sienas. Tas pasliktina titāna cinka sakausējumiem un ugunsdrošā minerālu materiāliem.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Super biezums un platums titāna cinks kompozītu panelis

Titāna cinks kompozītu panelis mūsu jaunizveidoto sakausējuma kompozītu panelis izmanto aizkaru sienas. Tas pasliktina titāna cinka sakausējumiem un ugunsdrošā minerālu materiāliem. Titāna cinka sakausējums ir grūtāk un izturīgāks, nekā parastie cinks. Tas ir mūža apkope īpašības un atbilst prasībām, kas estētiskiem standarta un faktisko pieprasījumu pēc mūsdienu aizkaru sienas.

 

Kāpēc izvēlēties titāna cinks paneli?

1. mūžīgo materiāli

Cinks ir mūžīgas materiāls un var pilnībā parāda gan moderno tehniku parādīšanās un klasiskais skaistums.

2. paredzamais dzīves

Cinka sasniegt 80-100 gadus ierastajā vidē un saprātīga uzstādīšana mūža ir maz materiāls ir pašu sagaidāmo dzīves kā cinka visā pasaulē.

Ārstnieciskā 3.self

Tas var self-heal, kad ieskrambāts vai_ar ī pamanījis to transportēšanas un uzstādīšanas vai tā ekspluatācijas laikā.

4. vieglu apkopi

Tā gandrīz nav nepieciešams tīrīt, viss tas ir kalpošanas laikā.

5 saderības

Cinka paneļa var būt saderīga ar daudziem citiem materiāliem, piemēram, alumīnija, nerūsējošā tērauda, stikla, akmens un tā tālāk.

6 dabas materiāls

Cinks ir bioelement uz cilvēku, dzīvniekiem un augiem. Lietus ūdens scours no cinka aizkaru sienas ir saskaņā ar dzeramā ūdens sistēmu. Tas var plūsmas dīķis, upe un dārzs bez jebkādu piesārņojumu.


Izmeklēšana