PVDF / PE alumīnija kompozītmateriālu panelis

PVDF / PE alumīnija kompozītmateriālu panelis

Sienu paneļu, kompozītu paneļu, sienu apšuvuma ražotājs / piegādātājs Ķīnā, piedāvājot PVDF / PE alumīnija kompozītu paneļu, apdares materiālu un būvmateriālu alumīnija kompozītu paneļu, labu elastību alumīnija kompozītu paneļu un tā tālāk.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Pamatinformācija


  • Paneļu biezums: 3mm

  • Funkcija: ugunsdrošības, anti-static, anti-baktēriju, mold-proof

  • Sertifikācija: CE, ASTM, ISO, Zaļā Lapa

  • Transporta pakete: koka kastē vai bez taras

  • Izcelsme: Taizhou, Ķīna

  • Virsmas apdare: pārklāšana

  • Alumīnija biezums: 0,15 mm

  • Izmantošana: ārējā siena, aizkaru siena, interjers, reklāma


  • Specifikācija: 1220 * 2440mm; Pielāgots pieejams

  • HS kods: 760611

Produkta apraksts

PVDF / PE alumīnija kompozītmateriālu panelis

Alumīnija kompozītmateriālu panelis ir jauns materiāls pēc nopietnas apstrādes alumīnija loksnes tiek izmantotas kā virsma, kas ir pulēta un pārklāta ar laku. Poli-etilēns ir tā pamatnes slānis.
Alumīnija plāksne sastāv no diviem atšķirīgiem materiālu veidiem (metāla un nemetāla), tā saglabā sākotnējo materiāla sastāvu (alumīnija, nemetāla polietilēna plastmasas), galvenās īpašības, lai pārvarētu sākotnējā materiāla trūkumus un iegūtu daudz izcilu materiālu īpašības, piemēram, greznība, dekoratīvā krāsaina krāsaina atmosfēra, izturība pret koroziju, izturība pret triecienu, ugunsgrēks, mitrums, skaņas izolācija, siltumizolācija, triecienizturība; Viegls, viegli pievienot. Veidojot, viegli transportējot un uzstādot, var ātri pielāgot konstrukcijas īpašības, šīs īpašības paplašina alumīnija plāksnes plašo pielietojumu.

. Aluminumm-plastmasas paneļu struktūraStandarta izmērs

Standarta izmērs 1220 * 2440 * 4mm
Biezuma diapazons 2mm ~ 8mm
Garuma diapazons mazāks par 6000 mm
Platums pieejams 900mm ~ 2000mm
Alumīnija ādas biezums 0,1 mm ~ 0,6 mm
Krāsas Alumīnija kompozītmateriālu panelis
ir vairāk nekā 100 krāsu izvēles iespējas, RAL un PANTONE pieņemamas
Pārklājums PE, PU, PVDF, FEVE, NANO, Antibakteriālie, Anti-Static, anti-scratch .....
Iepakojums Koka kastē vai bez taras
Piegādes datums standarta krāsa, nepieciešamas 7-10 dienas, īpašai krāsai un platumam nepieciešams 25 dienas
Ražošanas līnijas 10 ražošanas līnija


Produkta īpašības :

1.EKONOMIKA
Izmantojot kvalitatīvus alumīnija plastmasas paneļus, tiek izsmelti ilgstoši apkopes darbi, tādēļ, saglabājot modemu augstceltņu konstrukciju uzturēšanas izdevumus. jo mūsu valstī ir nopietns piesārņojums, tās var būt vajadzīgas un jāattīra septiņus gadus vēlāk. Ir viegli tīrāms, tos var notīrīt ar neitrālu tīrīšanas līdzekli un tīru ūdeni un pēc tīrīšanas iznākt par jaunu pasaku.
2.DURABILTY
Fluoranglīniju pārklāti alumīnija un plastmasas kompozītu paneļi ir aprīkoti ar augstas izturības spēju, labu pretestību pret laika apstākļiem, augstu temperatūru, nodilumu un piesārņojumu utt.
3FLANTNESS
Alumīnija plastmasas paneļi ir gludas virsmas, lai apmierinātu modernās konstrukcijas visaugstāko baudījumu,
4.LABAS SVARS
Alumīnija-plastmasas paneļi ir alumīnija un plastmasas kompozīti, kas ir vieglāki nekā citi apdares materiāli, tādējādi atvieglojot montāžas darbus un saīsinot būvniecības laiku.
5. Viegli uzstādīt
Alumīnija-plastmasas paneļi var būt viegli sagriezti, rievoti un saliekti loka vai labās formas formās, lai atbilstu apdares prasībām.
6.NON INFLAMMABLE  
Neuzliesmojošās ārējās alumīnija loksnes nodrošina aizsardzību polietilēna serdeņa materiālam un nogriežas siltuma vadītspēju sākotnējā sadegšanas stadijā, piepildot to ar pretestību līdz starptautiskajam standartam.
7.DESIGN DARBĪBA
Ja to pieprasa klienti, alminum-plastmasas panelis var tikt izgatavots uz defferent krāsām un formām, lai apmierinātu arhitektu sākotnējo dizainu, tādējādi panākot ideālu dekorācijas efektu.
8 ENVIRONMENTAL-FRIENDIY
Nekādas izmaiņas virsmas pārklājumā nav piesārņojuma ar vidi.


Lietojums:
Plaši izmanto dekoratīvos projektos, jo īpaši iekštelpu un āra dekorēšanai, piemēram, mājas dekorēšanai, lidostai, stacijām, bankām, viesnīcām, kinoteātriem, stadioniem, skolām, restorāniem, bibliotēkām, slimnīcām, birojiem, ķēdes veikaliem, tirdzniecības centru un citām sabiedriskām ēkām. .
Izmeklēšana