FEVE pārklājums A / B ugunsdrošu alumīnija kompozītu panelis

Ugunsdrošs ĀKK barības augšējā/apakšējā slāņa alumīnija plāksnes ar neorganiskie kombinētie liesmas slāpētājas ugunsdrošā kodols, pēc pārsvarā polimēru plēves, dubultā novietotās glezna un atpakaļ lapā maisījumiem.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

FEVE pārklājums A / B ugunsdrošā ĀKK

Ugunsdrošs ĀKK barības augšējā/apakšējā slāņa alumīnija plāksnes ar neorganiskie kombinētie liesmas slāpētājas ugunsdrošā kodols, pēc pārsvarā polimēru plēves, dubultā novietotās glezna un atpakaļ lapā maisījumiem. Tas plaši lietots celtniecības priekškara gaida augstu ugunsdrošā prasībām. Tas ir trešās paaudzes, lai aizstātu importēto produktu aizkaru sienas ĀKK un interjera dekorēšana ĀKK. Ugunsdrošs ACP ir ne tikai visas ugunsdrošā normālu ĀKK, bet arī izcilas priekšrocības. Tas ir atbilda GB8624 B1 un A2 ugunsdroši standarts, LSOH, halogēna bezmaksas, nav indīgas gāzes, grūts galveno slāni, viegli apstrādes un instalācijas.

 

◎ Iezīme:

① Ievērojams ugunsdrošā veiktspēju
Ar augstas veiktspējas LSZH kodols, 4mm ĀKK var atļauties 20 30mins zem 1200-1500 grādu liesmai pozitīvo ietekmi. Saskaņā ar GB8624-2006 "būvmateriālu sadedzināšanas darbības klasifikācijas metode", tas ir B1 līmeņa liesmas slāpētājas materiālus un iegūt caur NFTC sertifikācijas.

Super Weather spēju

PVDF pārklājums priekšrocības kā izturību pret koroziju, traipu pretestību un laika spējām, neatkarīgi no tā, cik karsta saule vai sasaldējot blizzard, mūsu ugunsdrošā ĀKK ir bojāti tā sākotnējo perfektu izskatu.

Super pīlings spēks

Ar augstas veiktspējas liesmas slāpētājas kodols, galveno tehnisko indekss mizas stiprums ir lielāks par-ugunsdrošs panelis par 10 % vairāk, tas ir mizoti 2O cikli ar temperatūru no 40° C līdz 80 ° un bez spēka izmaiņas.

vienādu pārklājumu, krāsu šķirnes:

Pārklājuma ievēro sasiet metāli arī pēc konversijas pārklājumu un alumīnija foliju. Vienotāku un krāsains, vairāk atlasāmas un personlized

Augstas stiprības

Ar spēcīgu triecienizturība, augsta stingrība augstākās kvalitātes krāsu ĀKK vējains un smilšainas jomā ir jebkādu kaitējumu.

 Vieglu apkopi

Viegli tīrīt pat dažas smagāks piesārņojumu teritorijās, ugunsdrošā ĀKK var tīrīt tikai neitrāla tīrāku. Paturiet to jaunu pēc katra tīrīt.


◎ Pieteikumu diapazons:

Ugunsdrošs ĀKK ir ideāls materiāls plaši izmanto iekšējās un ārējās aizkaru sienu apdare, piemēram, izstāžu zāles, liels uzņemšanas telpām.

veikalos, biroju ēkām, hanks, viesnīcas, jauniešu viesnīcas un dzīvokļi; Tas tiek izmantots rotā interjera sienām, griestiem, vannas istabas, virtuves, balkoni, stendiem, tuneļi, metro wails, telefona kabīne, jahtas un cita rūpnieciska izmantošana.


Izmeklēšana