A / B Ugunsdrošs vara kompozītu panelis

Ugunsdroša vara kompozītpaneļa sastāvs ir vara plākšņu augšējā / apakšējā slāņa savienojums ar neorganisku kompozītu liesmas slāpējošu ugunsdrošu serdi, pēc polimēru plēves salikšanas, divpusējas krāsošanas un aizmugures loksnes maisījuma.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

A / B Ugunsdrošs vara kompozītu panelis

Ugunsdroša vara kompozītpaneļa sastāvs ir vara plākšņu augšējā / apakšējā slāņa savienojums ar neorganisku kompozītu liesmas slāpējošu ugunsdrošu serdi, pēc polimēru plēves salikšanas, divpusējas krāsošanas un aizmugures loksnes maisījuma. Tas tiek plaši pielietots, lai izveidotu aizkaru, kam ir augstas ugunsdrošas prasības. Tā ir trešā paaudze, lai aizvietotu importētos izstrādājumus, aizkaru sienas vara kompozītu paneļus un iekšējo apdari vara kompozītpaneļa. Ugunsdrošā vara kompozītmateriālu panelī ir ne tikai visas parastās ACP priekšrocības, bet arī izcila ugunsdrošība. Tas atbilst GB8624 B1 un A2 ugunsdrošajam standartam, LSOH, bez halogēniem, nav indīgu gāzu, cieta pamatnes slāņa, viegla apstrāde un uzstādīšana.

◎ iezīme:

① izcils ugunsdrošs sniegums
Ar augstas veiktspējas LSZH kodolu, 4 mm vara kompozītmateriālu panelis var atļauties 2O-3Omins zem 1200-15OO pakāpes liesmas pozitīvas ietekmes. Saskaņā ar GB8624-2OO6 "šķirošanas metodes celtniecības materiālu degšanas veiktspēju", tas ir B1 līmeņa liesmas slāpēšanas materiāls un tiek iegūts NFTC sertifikāts.

Super Laiks   spēja

PVDF pārklājuma priekšrocība, piemēram, pretkorozijas izturība, izturība pret traipiem un laika apstākļi, neatkarīgi no tā, cik karstā saule vai saldētava, mūsu ugunsdrošā vara kompozītmateriālu panelis ir nekaitīgs tā sākotnējā izteiksmē.

Super pīlinga stiprums

Augstas veiktspējas liesmas slāpētāju kodols, galvenais tehniskais indekss, mizas izturība ir augstāka par neuzlādētu paneli par 10% vairāk. Tas ir nomizots 20 ciklus ar temperatūru no 40 ° C līdz 80 ° un bez izturības izmaiņām.

vienmērīgs pārklājums, krāsu dažādība:

Pārklājums ir saistīts ar metālu piestiprināšanu pēc pārveidošanas pārklājuma un alumīnija folijas. Vienveidīgāka un krāsaināka, vairāk izvēlēta un personalizēta

Augsta izturība

Ar spēcīgu triecienizturību, augstas izturības augstākās kvalitātes krāsu, vara kompozītpaneļa bojājumiem vējainā un smilšainā zonā.

  Viegla apkope

Viegli tīrāms. Pat dažos smagākos piesārņojuma apgabalos ugunsdrošo vara kompozītpaneli var notīrīt tikai ar neitrālu tīrītāju. Saglabājiet to pēc katras tīrīšanas.

◎ piemērošanas diapazons:

Ugunsdrošā vara kompozītmateriālu panelis ir ideāls materiāls, ko plaši izmanto iekštelpu un ārējo aizkaru sienu apdarē, piemēram, izstāžu zālēs, lielās uzņemšanas telpās.

veikali, biroju ēkas, ēkas, viesnīcas, hosteļi un dzīvokļi; To izmanto, lai dekorētu iekštelpu sienas, griestus, vannas istabas, virtuves, balkonus, stendus, tuneļus, metro stieņus, telefonu kabīnes, jahtu un citu rūpniecisku izmantošanu


Izmeklēšana