Alumīnija kompozītās apšuvuma panelis

Alumīnija kompozītās apšuvuma panelis

Alucosuper saliktais alumīnija panelis ir slavens vietējos un ārzemju tirgos, pateicoties tā augstākajai kvalitātei un reputācijai. Tam ir augstas izturības, stabilas dimensijas, plakana virsma, iekšējais spriegums, kas ir zemāks par tāda paša veida, vienmērīgas un bagātīgas pārklājuma krāsas, izcila saķere un lieliska korekcija ...
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Alucosuper saliktais alumīnija panelis ir slavens vietējos un ārzemju tirgos, pateicoties tā augstākajai kvalitātei un reputācijai. Tam ir augstas izturības, stabilas dimensijas, plakana virsma, iekšējais spriegums, kas ir zemāks par tāda paša veida, vienmērīgas un bagātīgas pārklājuma krāsas, izcila saķere un lieliska korekcija izturība pret laika apstākļiem un izturība pret piesārņojumu, kas ir ideāls aizkaru materiāls iekšējo un ārējo sienu apdarei.

Galvenie produkti ietver parasto alumīnija kompozītmateriālu paneli, ugunsdrošu alumīnija-plastmasas paneli ar ugunsdrošības pakāpi A un reitingu B1, pret piesārņojumu izturīgu pašattīrīšanās alumīnija kompozītmateriālu paneli.


Izmeklēšana