TAIZHOU GANGBANG celtniecības materiālu co., Ltd. tika dibināta 2011. Mūsu uzņēmums atrodas Costal rūpniecības pilsēta, Sanmen, TaiZhou pilsētas Zhejiang Province, kurai ir visi resursi piekrastes ekonomiskās drošības jostas. Galvenie produkti ir ārpuse/interjera dekorēšana ĀKK, reklāmas drukāšanas ĀKK, A / B klases ugunsdrošā ĀKK, koka ĀKK, vara kompozītu paneli, titāna cinks kompozītu Panel.Steep Composite paneli un nerūsējošā tērauda kompozītu paneli.


Mūsu uzņēmums aptver vairāk nekā 100 MU jomā un būvniecības jomā ar mūsu biznesa attīstību, mums jāturpina ieviest un absorbēt starptautisko uzlabotas ražošanas iekārtu tehniskais personāls 35000 kvadrātmetri un vadības pieredzes veidošanā inovācijas un uzstājot uz zīmolu, mēs kļūstam viens no ražotājiem, kas var ražot super wide ĀKK valstīm ar 2 metru uz visplašāko. Mēs cenšamies izveidot GANGBANG zīmolu ar lielu-end, augstas kvalitātes un zaļās būvniecības materiālu jomās.


Mūsu kompānija turpina ISO9001:2008 kvalitātes sistēmu sertifikācijas un visiem mūsu produktiem nokārtojušas CTC kvalitātes sertifikācija no Ķīnas Nacionālā celtniecības materiālu Test Center. Mēs esam ieguvuši daudz autorizācijas sertifikātus, piem., CE, SGS, PSB, ASTM, BSI un ISO14001:2004.


Pēc vairāku gadu centieniem, mūsu kompānija ir izveidojusi plašu pārdošanas tīkls, aptverot vairāk nekā 30 Ķīnas provincēs un 150 valstīm nesa uz priekšu mūsu pašu stilu, mēs turpināsim radīt jauna tendence dekoratīvie celtniecības materiāli laukiem uz bāzes vietējā tirgū un aizjūras paplašināšana jaunā gadsimtā.